F.A.Q. | Najczęściej zadawane pytania

Pomoc

W jaki sposób najszybciej otrzymam pomoc?
Najłatwiej i najszybciej można się z nami skontaktować poprzez e-mail:
- deresta@deresta.pl (handel, marketing, usługi zewnętrzne),

Zamówienia i dostawy

Jakie są opcje dostawy zamówienia?
Drobne zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL oraz poprzez Paczkomaty. W przypadku większych zamówień kwestia dostawy jest ustalana indywidualnie z klientem. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy Deresta w Rzeszowie.
Co mam zrobić, jeżeli otrzymam uszkodzony lub niewłaściwy produkt?
Skontaktuj się z Obsługą Klienta. Możesz to zrobić za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w menu dolnym w zakładce firma pod odnośnikiem „Kontakt” lub w Twoim panelu Klienta przy każdym zamówieniu.

Logowanie i obsługa kont

Jakie korzyści płyną z założenia konta na stronie deresta.pl?
Przede wszystkim możesz zachować adresy dostawy i dane potrzebne do wystawienie faktury, śledzić Twoje zamówienie, składać formularze zwrotu i reklamacji oraz łatwiej kontaktować się w sprawie zamówień z Obsługą Klienta.
Jak mam założyć konto na stronie deresta.pl?
Aby założyć konto w sklepie internetowym należy kliknąć w ikonkę "Logowanie" dostępną w prawym górnym rogu serwisu, a następnie podać niezbędne dane. Rejestracji można w ten sam sposób dokonać przechodząc przez kolejne kroki realizacji zamówienia.
Co zrobić, gdy nie pamiętam hasła do mojego konta?
W ekranie logowania/rejestracji należy kliknąć w link "zapomniałem hasło", a następnie podać adres email podany przy rejestracji. Na ten adres wyślemy linka do strony, na której podasz i potwierdzisz nowe hasło.

Newsletter

Jak mogę zapisać się do newslettera?
Możesz zapisać się do newslettera poprzez kliknięcie w "Newsletter" w stopce strony (dostępne również na zakładce O Firmi) i uzupełnieniu formularza lub poprzez oznaczenie pola "zapisz mnie do newslettera" przy finalizowaniu zamówienia.
Jak mogę zrezygnować z newslettera?
Link do wypisania się z newslettera udostępniamy w stopce każdego newslettera.