Wdrażanie norm PN EN 1090 oraz ISO 3834


Wdrażanie norm PN-EN 1090 oraz ISO 3834

W ramach konsultacji z zakresu spawalnictwa oferujemy kompleksową usługę stworzenia dokumentacji niezbędnej do uzyskania Certyfikacji z zakresu norm PN-EN 1090 oraz PN-EN ISO 3834.
Nasi doświadczeni inżynierowie spawalnicy stworzą niezbędną dokumentację wymaganą podczas audytu certyfikującego oraz doradzą, jak udoskonalić istniejące już procedury, tak aby w przyszłości nie dochodziło do niezgodności.

Usługa wdrażania Norm PN-EN 1090 ORAZ PN-EN ISO 3834 obejmuje:

  Stworzenie wymaganych przez normę dokumentów;
  Skompletowanie dowodów na spełnienie warunków normy;
  Opisanie zgodnie z wymaganiami normy procedur istniejących w firmie oraz niezbędnych instrukcji:
  Stworzenie Księgi jakości i ZKP (Zakładowa Kontrola Jakości);
Ponadto jako podsumowanie usługi przeprowadzamy końcowy audyt wewnętrzny wraz z opracowanym raportem z audytu, który pozwala zaplanować działania pozwalające na utrzymanie certyfikacji przez kolejne lata.
Dokumentacja opracowana przez naszych spawalników zawsze jest stworzona na podstawie realnego funkcjonowania danej organizacji. Nie przekształcamy sposobu funkcjonowania firmy – dokumentujemy procesy, które już istnieją. Jeżeli zachodzi taka potrzeba doskonalimy procesy tak, aby jak najbardziej ułatwić pracę jego uczestnikom. Takie podejście do normy i certyfikacji pozwala na stworzenie systemu, który będzie napędzał rozwój firmy, nie zakłócając jej dotychczasowego funkcjonowania.

Wypełnij formularz

To proste! Na podstawie przesłanych informacji lub dokumentacji technicznej dokonujemy szybkiej wyceny oraz określamy czas realizacji zlecenia.

    Złóż szybkie zapytanie ofertowe:    Dodaj plik:    Plik z rysunkiem technicznym i/lub załącznikami (w razie potrzeby wysłania większej ilości załączników, prosimy o skompresowanie do pliku .zip lub .rar), maksymalny rozmiar to 9MB.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Deresta.pl

    Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail.