Deresta Advice - doradztwo spawalnicze

System zarządzania jakością w spawalnictwie

dla Twojej firmy

Wdrażanie norm PN-EN 1090 oraz ISO 3834

W ramach konsultacji z zakresu spawalnictwa oferujemy kompleksową usługę stworzenia dokumentacji niezbędnej do uzyskania Certyfikacji z zakresu norm PN-EN 1090 oraz PN-EN ISO 3834.

Nasi doświadczeni inżynierowie spawalnicy stworzą niezbędną dokumentację wymaganą podczas audytu certyfikującego oraz doradzą, jak udoskonalić istniejące już procedury, tak aby w przyszłości nie dochodziło do niezgodności.

Usługa wdrażania Norm PN-EN 1090 ORAZ PN-EN ISO 3834 obejmuje:

  Stworzenie wymaganych przez normę dokumentów;
  Skompletowanie dowodów na spełnienie warunków normy;
  Stworzenie Księgi jakości i ZKP (Zakładowa Kontrola Jakości);

  Opisanie zgodnie z wymaganiami normy procedur istniejących w firmie oraz niezbędnych instrukcji:

Ponadto jako podsumowanie usługi przeprowadzamy końcowy audyt wewnętrzny wraz z opracowanym raportem z audytu, który pozwala zaplanować działania pozwalające na utrzymanie certyfikacji przez kolejne lata.

Dokumentacja opracowana przez naszych spawalników zawsze jest stworzona na podstawie realnego funkcjonowania danej organizacji. Nie przekształcamy sposobu funkcjonowania firmy – dokumentujemy procesy, które już istnieją. Jeżeli zachodzi taka potrzeba doskonalimy procesy tak, aby jak najbardziej ułatwić pracę jego uczestnikom. Takie podejście do normy i certyfikacji pozwala na stworzenie systemu, który będzie napędzał rozwój firmy, nie zakłócając jej dotychczasowego funkcjonowania.

Sprawdź ofertę wdrożeń dla swojej firmy:

  Prześlij szybkie zapytanie ofertowe

  To proste! Na podstawie przesłanych informacji lub dokumentacji technicznej dokonujemy szybkiej wyceny oraz określamy czas realizacji zlecenia.

  Krok 1 - wprowadź dane kontaktowe

  Krok 2 - załącz plik

  (opcjonalnie)

  Plik z rysunkiem technicznym i/lub załącznikami (w razie potrzeby wysłania większej ilości załączników, prosimy o skompresowanie do pliku .zip lub .rar), maksymalny rozmiar to 9MB.

  Krok 3 - prześlij wiadomość