Spawanie stali niestopowych, stopowych oraz aluminium

Oferujemy profesjonalne spawanie stali niestopowej (tzw. czarnej) stali stopowej (nierdzewnej) oraz aluminium. Posiadamy wykwalifikowaną i bardzo doświadczoną kadrę spawaczy z uprawnieniami oraz wykwalifikowanych specjalistów nadzoru spawalniczego z uprawnieniami EWE. Dzięki wykorzystaniu urządzeń najwyższej klasy, możemy zagwarantować wysoką jakość oraz trwałość wykonywanych złączy.

Nasz zespół posiada duże doświadczenie w spawaniu stali konstrukcyjnej, nierdzewnej i aluminium.

Podejmujemy się wykonania zarówno usług spawania drobnych elementów jak i większych konstrukcji.

W oparciu o posiadane zaplecze techniczne i licznych kooperantów jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję dowolnego kształtu i formatu. Realizujemy na zamówienie m.in. konstrukcje stalowe, z blach i profili walcowanych na zimno i na gorąco.

Wypełnij formularz

To proste! Na podstawie przesłanych zdjęć lub dokumentacji technicznej dokonujemy szybkiej wyceny oraz określamy czas realizacji obróbki. W przypadku regeneracji istniejących części maszyn konieczne będzie przesłanie do naszego biura elementów maszyny w celu dokonania precyzyjnych pomiarów. Po zakończeniu procesu obróbki otrzymasz paczkę zwrotną z nową częścią.

  Prześlij szybkie zapytanie ofertowe

  To proste! Na podstawie przesłanych informacji lub dokumentacji technicznej dokonujemy szybkiej wyceny oraz określamy czas realizacji zlecenia.

  Krok 1 - wprowadź dane kontaktowe

  Krok 2 - załącz plik

  (opcjonalnie)

  Plik z rysunkiem technicznym i/lub załącznikami (w razie potrzeby wysłania większej ilości załączników, prosimy o skompresowanie do pliku .zip lub .rar), maksymalny rozmiar to 9MB.

  Krok 3 - prześlij wiadomość