Spawanie


Spawanie stali niestopowych, stopowych oraz aluminium

Oferujemy profesjonalne spawanie stali niestopowej (tzw. czarnej) stali stopowej (nierdzewnej) oraz aluminium. Posiadamy wykwalifikowaną i bardzo doświadczoną kadrę spawaczy z uprawnieniami oraz wykwalifikowanych specjalistów nadzoru spawalniczego z uprawnieniami EWE. Dzięki wykorzystaniu urządzeń najwyższej klasy, możemy zagwarantować wysoką jakość oraz trwałość wykonywanych złączy.

Nasz zespół posiada duże doświadczenie w spawaniu stali konstrukcyjnej, nierdzewnej i aluminium.

W oparciu o posiadane zaplecze techniczne i licznych kooperantów jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję dowolnego kształtu i formatu. Realizujemy na zamówienie m.in. konstrukcje stalowe, z blach i profili walcowanych na zimno i na gorąco.

Podejmujemy się wykonania zarówno usług spawania drobnych elementów jak i większych konstrukcji.


Obsługujemy zlecenia z całego kraju

To proste! Na podstawie przesłanych zdjęć lub dokumentacji technicznej dokonujemy szybkiej wyceny oraz określamy czas realizacji obróbki. W przypadku regeneracji istniejących części maszyn konieczne będzie przesłanie do naszego biura elementów maszyny w celu dokonania precyzyjnych pomiarów. Po zakończeniu procesu obróbki otrzymasz paczkę zwrotną z nową częścią.

    Złóż szybkie zapytanie ofertowe:    Dodaj plik:    Plik z rysunkiem technicznym i/lub załącznikami (w razie potrzeby wysłania większej ilości załączników, prosimy o skompresowanie do pliku .zip lub .rar), maksymalny rozmiar to 9MB.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Deresta.pl

    Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail.