Projektowanie zbiorników ciśnieniowych

Konstruujemy urządzenia ciśnieniowe podlegające wymaganiom Dyrektywy 2014/68/UE. Wykonujemy pełną dokumentację techniczną urządzeń jaka wymaganą jest w procedurze oceny zgodności.Wykonana przez nas dokumentacja techniczna urządzenia ciśnieniowego umożliwia ocenę zgodności urządzenia z wymaganiami dyrektywy i zapewnia możliwość uzyskania certyfikatu zgodności oraz oznakowania CE, wymaganych przy wprowadzaniu wyrobu do obrotu na wspólny rynek UE.

Zbiorniki ciśnieniowe są urządzeniami bardzo szeroko wykorzystywanymi w produkcji przemysłowej. Konstrukcja oraz materiał, z którego są wykonane, zależą przede wszystkim od typu urządzenia oraz jego przeznaczenia. Zajmujemy się projektowaniem trwałych i wytrzymałych zbiorników ciśnieniowych, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Oprócz standardowych wymogów, wszelkie dodatkowe parametry konsultowane są z Klientem, na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej.

Urządzenia ciśnieniowe zgodne z Dyrektywą 2014/68/UE (PED) oraz WUDT/UC stanowią:

hydrofory poziome i pionowe,
wymienniki płaszczowo rurowe,
wymienniki płytowe,
wężownice,
zbiorniki jedno i dwupłaszczowe,
zbiorniki LPG oraz odgazowywacze,
podgrzewacze wysokoprężne.
zasobniki ciepłej wody oraz pary,
zbiorniki zasilające, zbiorniki magazynujące,
mieszadła, podajniki,
systemy dozowania, układy wtrysków,
filtry ciśnieniowe, filtry gazu, filtry wody,

  Prześlij szybkie zapytanie ofertowe

  To proste! Na podstawie przesłanych informacji lub dokumentacji technicznej dokonujemy szybkiej wyceny oraz określamy czas realizacji zlecenia.

  Krok 1 - wprowadź dane kontaktowe

  Krok 2 - załącz plik

  (opcjonalnie)

  Plik z rysunkiem technicznym i/lub załącznikami (w razie potrzeby wysłania większej ilości załączników, prosimy o skompresowanie do pliku .zip lub .rar), maksymalny rozmiar to 9MB.

  Krok 3 - prześlij wiadomość