Firma

„Największym wrogiem jakości jest pośpiech.”

HENRY FORD
przemysłowiec, inżynier oraz założyciel Ford Motor CompanyDERESTA – projektujemy, produkujemy i naprawiamy

Koła zębate oraz części do budowy maszyn

Dzięki naszemu doświadczeniu, nowoczesnym technologiom, sprawdzonym rozwiązaniom technicznym oraz możliwościom produkcyjnym gwarantujemy naszym Klientom usługi na wysokim poziomie w atrakcyjnych cenach.

Nasze koła zębate napędzą Twój biznes

Naszą wizytówką są systemy przekazywania napędu. Oferujemy sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne w dziedzinie przekładni zębatych, przekładni pasowych oraz przekładni łańcuchowych. Wdrażamy rozwiązania gwarantujące długą i stabilną pracę Twoich urządzeń.

Regeneracja i naprawa uszkodzonych kół zębatych

Regenerujemy i odtwarzamy uszkodzone i zużyte koła zębate, wały napędowe oraz korpusy poprzez obróbkę mechaniczną i spawanie. Frezujemy modułowe koła zębate o zębach prostych oraz skośnych (śrubowych). Obrabiamy przekładnie kątowe o zębach prostych jak i łukowych. Naprawiamy uszkodzone korpusy i obudowy przekładni. Kompleksowo naprawiamy przekładnie do maszyn i ciągników rolniczych, quadów, kombajnów, maszyn budowlanych i urządzeń przemysłowych. Zapewniamy obróbkę cieplno-chemiczną w celu zwiększenia wytrzymałości uzębień oraz powierzchni.

Ponadto w naszym sklepie internetowym kupisz ślimaki oraz ślimacznice do przekładni ślimakowych oraz wiele niezbędnych części i podzespołów jak łożyska, pasy zębate i prowadnice liniowe.

Rozwiązania techniczne dla przemysłu maszynowego

Tworzone przez nas usługi i możliwości produkcyjne wychodzą naprzeciw wielu dziedzinom przemysłu motoryzacyjnego oraz maszynowego. Z powodzeniem realizujemy projekty powierzone przez małe i duże przedsiębiorstwa z całej Polski. Dzięki stale poszerzanym możliwościom technologicznym oraz bardzo szeroką działalnością kooperacyjną zapewniamy szybką, sprawną i przede wszystkim korzystną cenowo ofertę.